Kompleksowe realizacje pod klucz

W planach masz wykończenie mieszkania, lecz brakuje Ci na to czasu czy choćby chęci? Nie wiesz od czego zacząć? Jesteśmy po to, aby Ci w tym pomóc.

I. KOMPLEKSOWA

obejmująca wszystkie etapy od pomysłu, poprzez wizualizację/projekt, określenie orientacyjnego budżetu, ewentualne wspólne wizyty w sklepach/salonach ( ilość wizyt ustalana indywidualnie), wybór ekip, zamawianie i przypilnowanie wszystkich dostaw, nadzór nad pracami, urządzenie, stylizacja. Podsumowaniem tych działań będzie profesjonalna sesja fotograficzna wnętrz. Cena to 160/180 zł za m2 powierzchni wnętrza, w zależności od tego czy będzie sama wizualizacja czy również projekt ( cena nie obejmuje kosztów materiałów i robocizny). Umowy na wykonawstwo usług podpisywane są bezpośrednio klient – wykonawca.

II. CZĘŚCIOWA

obejmująca pomysł, wizualizację/projekt, wskazanie wszystkich niezbędnych elementów/materiałów do zrealizowania, wspólne wizyty w sklepach/salonach w celu prezentacji wyboru materiałów wykończeniowych wraz z doradztwem, – ilość wizyt w sklepach ustalana indywidualnie.

Ta oferta nie obejmuje: nadzoru nad pracami, dokonywania zakupów oraz przypilnowania dostaw materiałów. Natomiast w jej zakres wchodzi końcowa stylizacja i profesjonalna sesja fotograficzna. Cena to 100/120 zł za m2 powierzchni wnętrza, w zależności od tego czy będzie sama wizualizacja czy również projekt ( cena j.w. nie obejmuje kosztów materiałów i robocizny).

III.KONCEPCYJNA

obejmująca pomysł/koncepcję oraz wizualizację ( możliwość dokonania stylizacji końcowej wraz z profesjonalną sesją fotograficzną). Cena – to 60 zł za m2 powierzchni wnętrza. Do konceptu drugiego i trzeciego oferuję rekomendację do sprawdzonych podwykonawców, nazwy polecanych marek i producentów wraz z namiarami na najlepsze sklepy i salony.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

    Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami